مرکز تخصصی خدمات یادگیری الکترونیکی مهرالبرز

مرکز تخصصی خدمات یادگیری الکترونیکی مهرالبرز  با نام تجاری “مهریاد” تنها مرکز تخصصی-آکادمیک ارائه ­دهنده خدمات یاددهی- یادگیری الکترونیکی در ایران است که به دانشگاه­ ها، سازمان­ ها، موسسات و شرکت­ ها در ارائه جامع­ ترین راهکارهای یادگیری الکترونیکی در جهت نیل به اهدافی نظیر افزایش سطح دانش و مهارت، بهبود میزان بهره­ وری کارکنان و نیز آموزش دانش ­پذیران کمک می­ نماید. انتقال دانش و تجربه، آموزش ­های حرفه­ ای و مهارتی، توانمندسازی و ارتقاء سبک یادگیری به صورت الکترونیکی، افزایش قابلیت رقابت ­پذیری و نوآوری در محصولات و خدمات یادگیری الکترونیکی از اهداف اصلی این مرکز می ­باشد. مهریاد با بهره مندی از خبرگان این حوزه و بومی‌سازی استانداردهای یادگیری الکترونیکی روز دنیا در ارائه زیرساخت، طرح ­ریزی و برگزاری دوره­ های تخصصی و سایر مؤلفه­ های مرتبط؛ پیشگام ارائه خدمات یادگیری در بستر فناوری اینترنت در ایران بوده تا تمامی نیازهای شما را در این حوزه تامین نماید.

 

مهریاد با توسعه‌ تیم خود توانسته پروژه‌های ارزشمندی را اجرا نماید. با توجه به آن که مهریاد اهداف بزرگی را برای آینده‌ خود در نظر گرفته‌ است، هر روز در حال بهبود کیفیت و توسعه خدمات خود است. برای آن که بتوانید از خدمات و امکانات مهریاد مطلع شوید، می‌توانید هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.

مهریاد به سازمان­ ها کمک می­ کند تا نیروی کار ماهر را برای پیشبرد اهدافشان در آینده توانمند سازند. ما نقش مهمی در ساختن محیط‌های یادگیری مؤثر در طی تجربه تحول‌آفرین مشتریان خود ایفا می‌کنیم.

ما معتقدیم که یادگیری الکترونیکی مفهومی بیش از یک پلتفرم یا دسترسی به محتواست. این سبک آموزش مستلزم ترکیب مناسبی از پداگوژی، فناوری‌های پیشرفته، یکپارچه‌سازی محتوای آموزشی با طراحی ماهرانه همراه با حاکمیت و هدایت استراتژیک است که جامعه علمی و تیم متخصص مهریاد می‌تواند به ارمغان بیاورد.

ما می­ دانیم که هر سازمان منحصر به فرد و سزاوار توجه ویژه­ است. مهریاد با ترسیم نقشه یادگیری متمایز و مهارت ­های توسعه فردی به صورت اختصاصی به مشتریان خود کمک می کند تا بهترین مسیر رو به جلو را شکل دهند و به اهداف خود برسند.

مهریاد با تحلیل “چیستی”، “چرایی” و “چگونگی” سبک یادگیری، رویکردی شخصی ­سازی‌شده و مبتنی بر داده‌ها را با هدف ایجاد تغییرات مثبت در عادت‌های یادگیرنده و توسعه مهارت‌ها و دانش وی خلق می ­کند.

 

مأموریت ما

خلق فرصت ­های فراگیر یادگیری در ابعاد فردی، سازمانی و آکادمیک

چشم انداز ما

ارائه راهکارهای جامع یادگیری الکترونیکی مبتنی بر دانش و فناوری روز

ما در مهریاد به پشتوانه‏ سابقه‏ 15 ساله موفق دانشگاه مهرالبرز شما را تا تحقق موفق ایده هایتان یاری می کنیم.
ما با ارائه طیف متنوع و جامعی از محصولات و خدمات در حوزه یادگیری الکترونیکی شما را در بهره مندی از بهترین کیفیت سرویس های موجود یاری می نماییم، اعم از:

مشاوره، نیازسنجی و طراحی نقشه منحصربه فرد یادگیری سازمان

وبینارهای آموزشی

نظام ارزیابی و اثربخشی یادگیری الکترونیکی

مدیریت پروژه های پیاده سازی یادگیری الکترونیکی

ارائه زیرساخت های یادگیری الکترونیکی: سامانه مدیریت یادگیری، سامانه کلاس مجازی، اپلیکیشن موبایل، پرتال فروش دوره ها و …

ضبط، تولید و تدوین محتوای الکترونیکی چند رسانه ای

توانمندسازی در یادگیری الکترونیکی

طراحی مسیر یادگیری شخصی

طرح ریزی، طراحی و برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای و مهارتی

value chain